Liepājas fitnesa un bodybildinga komanda dodas uz Baltijas čempionātu

NAC Latvia - Kurzeme NAC Latvia, NAC Latvia - Kurzeme, Sacensības

Jau šo svētdien, 5.novembrī, Liepājas fitnesa un bodybildinga komanda dosies uz Lietuvas pilsētu Garļavu, lai Latvijas komandas sastāvā pārstāvētu Liepāju. Pavisam Latviju Baltijas čempionātā pārstāvēs astoņi atlēti, bet trīs no tiem būs liepājnieki. Baltijas čempionāts Garļavā jau vairākus gadus pulcē atlētus no dažādām valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas Federācijas, Vācijas, u.c. Liepājnieki ir apņēmības pilni cīnīties un konkurēt ar dažāda līmeņa Eiropas fitnesa un bodibildinga pārstāvjiem.

Baltijas čempionātā startēs skatītāju un tiesnešu simpātijas ieguvušais Ņikita Putilovs, Lauris Neimanis, kurš kā jaunais atlēts šajā sezonā startēs “Novic” kategorijā, un Jekaterina Zakatova, kura pirmo reizi startēs kategorijā “Miss Bikini’.

Treneris Juris Dambītis pateicas visiem, kas šos sportistus ikdienā ir atbalstījuši un palīdzējuši viņiem tikt līdz savam mērķim. Īpaša pateicība sporta uztura interneta veikalam www.sportmealshop.com. Treneris aicina turēt īkšķus un just līdzi atlētu gaitām visā rudens sacensību sezonas garumā.

Kopumā Liepājas komandai šogad paredzēti četri starti. Kā noslēdzošais būs Eiropas čempionāts “Miss. & Mr. Universe”, kas norisināsies Vācijas pilsētā Hamburgā no 24.-25. novembrim.

Foto: No atlētu personīgajiem arhīviem